Jak wpaść w życiowy automat i utkwić w niewygodnej roli? Pięć kroków – sprawdź, czy jesteś na dobrej drodze.

Dlaczego ebook jest „anty”?

Każdy z opisanych w nim kroków (czyli Twoich sposobów na życie) brzmi dość szlachetnie, co więcej wychodzi najczęściej z pozytywnych pobudek. W rzeczywistości jednak – jak każdy schemat – jest bardzo podstępny, niepozornie zaczyna Cię ograniczać. W konsekwencji tkwisz w niewygodnej roli, bo przecież „ inaczej nie wypada, bo każdy tak żyje, bo nie ma czasu…”

Co znajdziesz w środku?

  • 5 KROKÓW – które prowadzą dowypalenia w życiu osobistym i zawodowym. Dzięki nim możesz odpowiedzieć sobie na pytanie, w jakim miejscu obecnie się znajdujesz

  • GARŚĆ WIEDZY – mówiącej o tym, dlaczego możesz odczuwać dyskomfort i co z tym zrobić 

  • ĆWICZENIA – dzięki którym spojrzysz na swoje wyzwanie z innej perspektywy, zrobisz fizyczny krok wprzód 

  • PROSTE WSKAZÓWKI – jak możesz wyjść z roli i poczuć prawdziwą wolność! 

  • KONKRETNY PLAN – scenariusz działania, który pozwoli Ci uporządkować nowe rozwiązania i wdrożyć je w życie!

Twórca ANTY - EBOOKA

Założyciel marki „Wyjdź z roli by Załuska!”, aktor, coach, eksperyMentor, wykładowca akademicki, trener kreatywności, wykorzystujący techniki aktorskie oraz narzędzia coachingowe w rozwoju kompetencji miękkich!

Pomaga wychodzić z niewygodnych schematów działania, prowadzących do wypalenia w życiu osobistym i zawodowym. Wspiera osoby, poszukujące (także artystycznego) bodźca do poznawania i wyrażania siebie oraz życia na własnych zasadach!

Towarzyszy ludziom w odnajdywaniu swojej unikatowości, charyzmy, aby mogli porzucić sztucznemaski i kostiumy” żyć w zgodzie ze sobą!

Każde spotkanie to dla niego poznanie cząstki życia, nowej historii, która zaprasza do świata prawdy i inspiracji, daje niesamowitą lekcję! A lekcja ta okazuje się być świadomą próbą przed wyjściem z tego czegoś, co mówi: Nie wypada… Nie rób tego i tak nie dasz rady.”

Wyjdź z roli, którą napisali dla Ciebie inni i poczuj prawdziwą wolność!

O współpracy z Kamilem

Współpraca z Kamilem to jedno z najbardziej wartościowych doświadczeń mojego życia. To nie tylko specjalista i merytorycznie przygotowany człowiek, a także rewelacyjny słuchacz umiejący otwierać przed sobą ludzi. To dzięki Kamilowi udało mi się uporać z wieloma swoimi problemami, demonami i zagwozdkami, a rozwiązania przychodziły szybciej niż obydwoje mogliśmy tego oczekiwać.  

Bez wahania będę wracać pod jego skrzydła, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. A nawet bez niej merytoryka Kamila pozwala na wielki krok w stronę samopoznania i indywidualnej pracy nad sobą. Chapeau bas!

Marta

Praca z Kamilem podczas sesji trenersko coachingowych dała mi niesamowitego kopa do działań. Dzięki warsztatom nie dość, że nauczyłem się wielu rzeczy o sobie, to też wiem, jak w używać własnych talentów – otrzymałem praktyczne narzędzia! Niesamowitym atutem była dla mnie forma przekazu stosowana przez Kamila. Jest otwarty, komunikatywny sesje prowadzone są w interesujący i zajmujący sposób z dużą ilością ćwiczeń, a to zapamiętuje się na długo! Polecam za profesjonalizm i podejście ja wiem, że wrócę po więcej!

Marcin