Kliknij w „start” i zapisz się na JEDYNE W SWOIM RODZAJU warsztaty, podczas których nie powiem Ci, że jesteś zwycięzcą, lub będę usilnie namawiać Cię do stawania się lepszą wersją siebie! :)

START

GDZIE?

ZOOM

KIEDY?

25.05 o 18:00

 

FORMA?

WARSZTAT

JAK DŁUGO?

2h


Pęd! Gonitwa! Napięty grafik! Mnóstwo obowiązków! Stres! Permanentne skupienie! Dom – praca – dom – sklep – praca – dom – łóżko! Tysiące oczekiwań!

Jak mantra, co tydzień powtarzające się zadania i do tego szybciej, mocniej, efektywniej, wytrwalej! Gaszenie pożarów zawodowych i osobistych! Kłębiąca myśl: „Muszę dać radę, muszę być!”
Ej, ej, ej! Prrrrrrr! Czekaj! A może wiesz, jak choć na chwilę wyłączyć ten kołowrotek rutynowych, wypalających działań? Gdzie znajduje się taki magiczny guziczek STOP?

DARMOWY WARSZTAT RESET MENTALNY online – wyjdź z roli i zatrzymaj rutynowe myślenie!

# Pragniesz choć na chwilę zatrzymać swoje rutynowe myślenie o tym, co będzie dziś, jutro, pojutrze, za tydzień, czy za miesiąc i zwyczajnie pozwolić sobie na RESET MENTALNY?

# Potrzebujesz dowiedzieć się więcej na temat tego, KIM DLA SIEBIE JESTEŚ, słuszności etapu Twojego życia, własnych możliwości, ale także ograniczeń, za którymi kryje się wewnętrzny krytyk?

# Chcesz poznać NOWYCH LUDZI, oraz wzbogacić się o różnorodne podejścia do tematu rutyny?

# Masz w sobie wstępną gotowość, by doświadczyć mechanizmu popełniania celowych „świadomych” błędów, które uczą dystansu, kreatywności i wzmacniają przed widmem potencjalnej „porażki?”

# WYJŚCIE Z ROLI pobudza w Tobie ciekawość i chcesz spróbować zupełnie nowej drogi?

# Nastawiasz się na lekki, bezpośredni, momentami nawet rozrywkowy ton spotkania, doświadczając tym samym przy okazji „ENERGETYCZNEGO NETWORKINGU?”

GDZIE?

ZOOM

KIEDY?

18.05 o 18:00

20.05 o 18:00

FORMA?

WARSZTAT

JAK DŁUGO?

2h

Zapraszam Cię na zupełnie darmową „jazdę próbną!” Przed Tobą wychodzący ze schematu, intensywny, dwugodzinny warsztat RESET MENTALNY online – wyjdź z roli i zatrzymaj rutynowe myślenie!Uwaga: Liczba miejsc jest mocno OGRANICZONA! Nie idziemy na ilość, lecz na jakość! Z jakością wiąże się także forma samego spotkania, jest nim WARSZTAT, podczas którego warunkiem koniecznym jest sprawne AUDIO i VIDEO.Kliknij w „start” i zapisz się na JEDYNE W SWOIM RODZAJU warsztaty, podczas których nie powiem Ci, że jesteś zwycięzcą, lub będę usilnie namawiać Cię do stawania się lepszą wersją siebie! :)

START

A może chcesz dowiedzieć się więcej na mój temat i tego, w jaki sposób pracuję? Bardzo proszę! Wystarczy, że klikniesz w poniższe pytania!

KIM JESTEM?

JAK PRACUJĘ?