Tona śmiechu i dobrej zabawy gwarantowana!

Zadbaj o relacje w Twoim zespole!

Szkolenie realizowane jest w formule warsztatowej z wykorzystaniem technik aktorskich, a miejscem jego realizacji są… deski teatru!

Jakby to było, gdyby pracownicy, managerowie, dyrektorzy, prezesi mogli choć na chwilę wyjść ze swoich ról? Na co dzień – pełna koncentracja, działanie na najwyższych obrotach, wdrażanie jasnych procedur i to wszystko pod presją czasu… 

Ale po co?

Kiedyś, ktoś mądry powiedział mi: „Pamiętaj! Na końcu każdego procesu i wszelkich zależności biznesowych stoi CZŁOWIEK. A dobrze działający „organizm firmy”, składa się przede wszystkim ze zintegrowanych LUDZI, którzy potrafią na sobie polegać!” 

Czy na pewno ludzie w zespole naprawdę się znają? Oczywiście, że na płaszczyźnie zawodowej każdy generalnie wie, czym zajmują się pozostałe osoby i z jakimi zadaniami może się do nich zgłosić. Ale czy to wystarczy do zbudowania efektywnego zespołu?

Zapraszam na warsztat, który skierowany jest właśnie do zespołów w Twojej organizacji! Dzięki technikom aktorskim wspólnie doświadczycie zupełnie innych wrażeń. To trochę jak wejście do escape roomu! Tylko przed rozpoczęciem tej NIEZNANEJ dla wszystkich „przygody” opuszczacie swoje dobrze ZNANE kostiumy i role zawodowe!

To połączenie przyjemnego z pożytecznym. Niezwykły moment na prawdziwą integrację, pełną bezpośrednich działań, które pozwalają na WYJŚCIE ZE SCHEMATÓW! Jedyne w swoim rodzaju niepoważno-poważne spotkanie LUDZI firmy.

Co zyska organizacja?

  • zespół doświadczy, czym jest wspólna aktywność, w której czas w końcu nie gra znaczącej roli,
  • warsztat tworzy okazję do weryfikacji poziomu komunikacji wewnątrz firmy, a także wprowadza „powiew świeżości” do relacji między osobami w niej
  • wspólnie opracujecie idealny plan przeciwdziałający rutynie i obniżeniu motywacji do kreatywnego działania zespołu…

… poza tym wszystkim tona śmiechu i dobrej zabawy GWARANTOWANA! :)

Program warsztatu

  • Wychodzę z roli i ściągam uniform – KAMERA! AKCJA! 
  • Poznani na nowo – „speed dating teatralny”. 
  • Luźny eksperyment intuicyjny – doświadczanie zespołowe. 
  • Bodziec, symbol, emocja, próba. 
  • Widz, Aktor, Reżyser jest wśród nas! 
  • Idealny scenariusz team BUILDingowy.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat warsztatu (szczegóły oferty), albo nurtuje Cię jakieś pytanie, po prostu napisz lub zadzwoń. Porozmawiajmy!