Tona śmiechu i dobrej zabawy gwarantowana!

Zadbaj o relacje w Twoim zespole!

Szkolenie realizowane jest w formule warsztatowej z wykorzystaniem między innymi technik aktorskich, a miejscem jego realizacji są… deski teatru!

Jakby to było, gdyby pracownicy, managerowie, dyrektorzy, prezesi mogli choć na chwilę wyjść ze swoich ról? Na co dzień – pełna koncentracja, działanie na najwyższych obrotach, wdrażanie skomplikowanych procedur i to wszystko pod presją czasu…

Ale po co?

Do dziś rezonują we mnie pewne słowa, wypowiedziane w moją stronę: „Pamiętaj! Na końcu każdego procesu i wszelkich zależności biznesowych stoi CZŁOWIEK. A dobrze działający „organizm firmy”, składa się przede wszystkim ze zintegrowanych LUDZI, którzy potrafią na sobie polegać!”

Czy ludzie w Twoim zespole naprawdę się znają? Oczywiście, że na płaszczyźnie zawodowej każdy generalnie wie, czym zajmują się pozostałe osoby i z jakimi zadaniami może się do nich zgłosić. Ale czy to wystarczy do zbudowania efektywnego zespołu?

Zapraszam na warsztat, który skierowany jest właśnie do zespołów w Twojej organizacji! Dzięki technikom aktorskim wspólnie doświadczycie zupełnie innych wrażeń pełnych bezpośredniości. To trochę jak wejście do escape roomu! Tylko przed rozpoczęciem tej NIEZNANEJ dla wszystkich „przygody” opuszczacie swoje dobrze ZNANE kostiumy i role zawodowe!

To połączenie przyjemnego z pożytecznym. Niezwykły moment na prawdziwą integrację, pełną otwartych działań, które pozwalają na WYJŚCIE ZE SCHEMATÓW! Jedyne w swoim rodzaju niepoważno-poważne spotkanie LUDZI firmy, kończące się nowymi rozwiązaniami do wdrożenia od zaraz!

Co zyska organizacja?

  • zespół doświadczy, wspólnego, zupełnie nowego wymiaru aktywności, w którym czas w końcu nie gra znaczącej roli,
  • warsztat odczarowuje schemat nudnych, przeładowanych treścią szkoleń, po których zespół czuje jedynie stratę czasu i dalszy brak zaangażowania w rozwój teamu
  • podczas spotkań poruszamy ważne tematy zgodne z potrzebami jego uczestników
  • tego typu doświadczenie wprowadza „powiew świeżości” do relacji między osobami w firmie, nastawia na wyższy poziom współpracy
  • opracowujecie idealny plan przeciwdziałający rutynie i obniżeniu motywacji do kreatywnego działania zespołu – wychodzicie z konkretnymi rozwiązaniami, które są efektem wspólnego zaangażowania!

… poza tym wszystkim tona śmiechu i dobrej zabawy GWARANTOWANA! :)

Program warsztatu

W tej sekcji nie znajdziesz gotowego programu, gdyż jest on ściśle powiązany z potrzebami zespołu Twojej firmy. Unikam ofert, które w swych sztywnych ramach zapominają o realnych wyzwaniach danej organizacji. :)  Zapraszam Cię na bezpłatną konsultację, podczas której poznasz metodykę mojej pracy, a także wspólnie opracujemy strukturę warsztatu, tak by był uszyty na miarę realnego zapotrzebowania! 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat warsztatu (szczegóły oferty), albo nurtuje Cię jakieś pytanie, po prostu napisz lub zadzwoń. Porozmawiajmy!